W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają


AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją historię. Wielu twórców kinematografii ceni zaangażowanie szkoły filmowej w nauczanie poszerzające horyzonty wiedzy i umiejętności przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała z inicjatywy osób działających od lat w branży kinematograficznej. W szkole filmowej można poszerzyć wiedzę i umiejętności pożyteczne na ścieżce https://amafilmacademy.pl/ kariery związanej ze światem filmu. Założycielem tej placówki jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął wiele. Wykładał w różnych miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i dźwiękowcy, wykładają także popularni aktorzy oraz specjaliści od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku istnienia jest instytucją otwartą na oczekiwania słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie kinematografii jest w zasięgu ręki, gdy pracuje się się z profesjonalistami. Można studiować na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem filmu. Nauka tutaj jest pożyteczna i przyjemna.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Copyright © 2019 Vincentus.pl