Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki


AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją tradycję. Wielu twórców filmu ceni zaangażowanie szkoły filmowej w edukowanie poszerzające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała z inicjatywy osób działających od lat w branży kinematograficznej. W szkole filmowej można poszerzyć wiedzę a także umiejętności pożyteczne na ścieżce kariery związanej ze światem filmu. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął wiele. Wykładał w różnych miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i profesjonaliści od dźwięku, wykładają również znani aktorzy oraz specjaliści od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z profesjonalistami. Można studiować na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem filmu. Nauka u nas jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Copyright © 2019 Vincentus.pl